از تجربه ایران در زمان تحریم ها استفاده خواهیم کرد

کد خبر: ۱۲۰۸۵
از تجربه ایران در زمان تحریم ها استفاده خواهیم کرد
گذار نیوز:  الکساندر فدوروف، مدیر ارشد توسعه تجاری شرکت پروم‌ماینر روسیه در کنفرانس خبری تکنوبلاک اذعان داشت که کسب و‌کار در شرایط تحریمی بسیار برای ما مهم است و می توانیم از تجربیات ایران در این زمینه استفاده کنیم.

به گزارش گذارنیوز، الکساندر فدوروف، مدیر ارشد توسعه تجاری شرکت پروم‌ماینر روسیه در کنفرانس خبری تکنوبلاک گفت: چشم انداز ممکنی که متصور هستم اول آن است که دوستان ایرانی گفتند ما تجربه ویژه‌ای در زمان تحریم‌ ها کسب کردیم که می‌توانیم با شما در میان بگذاریم. انجام کسب و کار در شرایط تحریم برای ما بسیار مهم است.

ما دیداری با رییس بانک مرکزی ایران در روسیه داشتیم و مدل‌های مختلفی را برای انجام تراکنش‌های بررسی کردیم.

بخش‌های مالی بلاکچین در سیستم سندباکس مورد بررسی قرار می‌گیرد. باتوجه به شرایط ایجاد شده خدمات کریپتو کارنسی می‌تواند نقش عمده‌ای در این زمینه برای رفع مشکلات ایجاد کند.

ما با امکانات ماینینگ ایران آشنا شدیم. در روسیه نیز تمایل زیادی به این حوزه وجود دارد. از آنجا که کشور ما نقش بسزایی در جهان در این حوزه دارد می‌توانیم در این زمینه همکاری کنیم.

همچنین در زمینه بورس دو کشور نیز می‌توان همکاری‌های زیادی انجام داد. از آنجا که بورس شما تجربه زیادی در شرایط تحریم دارد، ما آماده هستیم که از مدل بورس شما در روسیه استفاده کنیم.

لینک خبر
لینک پست کپی شد

آنچه باید بخوانید

نظرات