» آرشیو اخبار » نظر وزیر کشور درباره زمان رفع فیلتر برخی شبکه‌های اجتماعی

نظر وزیر کشور درباره زمان رفع فیلتر برخی شبکه‌های اجتماعی

13 دی 1401 3

وزیر کشور گفت: دشمنان اگر بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند مطمئنا مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

به گزارش گذارنیوز، احمد وحیدی در حاشیه مراسم سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر آن‌ها بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند، مطمئناً مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی مهمترین وصیت این شهید را حفظ انقلاب دانست و گفت: حفظ انقلاب و حرکت در مسیر انقلاب همراه با منویات امام و رهبری مهمترین وصیت شهید سلیمانی بود که با میدان داری و حرکت بی‌وقفه در مسیر آرمان‌های انقلاب محقق می‌شود.

وزیر کشور درباره اینکه‌ آیا آماری از اغتشاشات اخیر جمع‌شده است یا خیر، گفت: این موضوع بررسی و سپس اطلاع‌رسانی می‌شود.

تبلیغات جام جهانی قطر

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تصیمیم برای تغییر دیگران استانداران در دستور کار وزارت کشور قرار دارد گفت: برنامه‌ریزی اولیه انجام شد و چند استاندار تغییر کردند. فعلا برنامه‌ای در دستور کار نیست.

وحیدی درباره رفع فیلترشدن برخی شبکه‌های اجتماعی که اخیرا فیلتر شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید ببینم کسانی که می‌خواهند در این فضا فعال باشند، حاضر هستند به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران تمکین کنند یا همچنان قصد دارند به حمایت خود از اغتشاشات ادامه دهند.

وی افزود: اگر بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند، مطمئناً مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وزیر کشور درباره آلودگی هوای کلانشهر‌ها نیز گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×