» آرشیو اخبار » از امروز توزیع مرغ تازه و منجمد با قیمت مصوب در سامانه ستکاوا

از امروز توزیع مرغ تازه و منجمد با قیمت مصوب در سامانه ستکاوا

26 مهر 1401 0

رییس قرارگاه رصدخانه کشاورزی گفت: از امروز مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۴۰ هزار تومان و مرغ گرم با قیمت مصوب سازمان تعزیرات در سامانه "ستکاوا" برای خرده فروشان عرضه خواهد شد.

به گزارش گذارنیوز، به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، کمال ربانی‌زاده، رئیس قرارگاه رصدخانه کشاورزی، اظهار داشت: از امروز (سه‌شنبه) مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلو 40 هزار تومان توسط عرضه کننده اصلی در سامانه ستکاوا یا سامانه توزیع هوشمند محصولات کشاورزی عرضه و فروشگاه‌های پروتئینی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های میادین میوه و تره‌بار عضو این سامانه در تهران می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

از امروز توزیع مرغ تازه و منجمد با قیمت مصوب در سامانه ستکاوا

وی اظهار داشت: مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 45 هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد و مرغ گرم نیز با قیمت مصوب سازمان تعزیرات در این سامانه عرضه خواهد شد.

تبلیغات جام جهانی قطر

ربانی‌زاده تصریح کرد: این اقدام به منظور تنظیم بازار، کنترل قیمت و حذف واسطه‌های زاید صورت می‌گیرد و تمام مراحل تامین، تولید، توزیع تا مصرف کننده هر لحظه از طریق سامانه ستکاوا رصد و پایش می‌شود.

وی با بیان این که تاکنون نام نزدیک به 4 هزار فروشگاه پروتئینی در استان تهران را فهرست کرده‌ایم، گفت: از این تعداد بیش از یک هزار فروشگاه پروتئینی سطح شهر و همچنین تعدادی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های میادین میوه و تره‌بار مشخصاتشان کامل و صحه‌گذاری و در سامانه ستکاوا ثبت شده که می‌توانند از طریق این سامانه درخواست خرید مرغ منجمد و مرغ گرم دهند.

رئیس قرارگاه رصدخانه کشاورزی اضافه کرد: شرکت پشتیبانی امور دام نیز مرغ منجمد را به طور عمده و به میزان نیاز و کشش بازار از طریق سامانه ستکاوا عرضه می‌کند.

وی تصریح کرد: به مرور زمان عرضه عمده سایر محصولات اساسی مانند برنج، شکر و روغن نیز از طریق سامانه ستکاوا صورت می‌گیرد.

ربانی‌زاده در همین حال گفت: سایر فروشگاه‌های پروتئینی و یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز می‌توانند برای عضویت به ادمین این سامانه درخواست و مشخصات کامل خود را ارائه دهند.

وی اذعان داشت: در فازهای بعدی عرضه عمده مرغ منجمد و گرم به فروشگاه‌های پروتئینی و زنجیره‌ای در سایر استان‌های کشور اجرا می‌شود.

بنابراین گزارش، فروشگاه های پروتئینی و زنجیره‌ای متقاضی برای عضویت و ثبت‌نام در سامانه ستکاوا می‌توانند به آدرس setkava.com و یا setkava.ir مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×