گسترش روابط انجمن RACIB روسیه با فعالین حوزه رمزارز ایران

کد خبر: ۶۰۹۸
گذار نیوز:  مذاکرات نماینده انجمن رسمی بلاکچین روسیه، با صرافی آنلاین معاملات رمزارز اوام‌پی فینکس نتایج بین المللی به خود گرفت.

به گزارش گذارنیوز، ماکسیم زلنیفسکی نایب رییس RACIB (انجمن رسمی رمز ارز و هوش مصنوعی و بلاکچین روسیه) و صرافی آنلاین OMP بر ایجاد “اتحادیه بین المللی انجمن های رمزارز و فعالین بلاکچین” در سراسر جهان به توافق رسیدند.

در این مذاکره، همکاری و هم افزایی بین شرکت‌های روسی و ایرانی و… مورد بررسی قرار گرفت و علاوه بر این، طرفین با هدف ایجاد امکان همفکری و بررسی چالش ها و مسائل مرتبط با دنیای فناوری، ساماندهی، استانداردسازی و همکاری های بین‌المللی در حوزه بلاکچین و ارز دیجیتال در مورد ایجاد یک “اتحادیه بین المللی انجمن های رمزارز و فعالین بلاکچین” که متشکل از انجمن‌های رمزارزی و فعالان بلاک‌چین در سراسر جهان است، توافق نمودند.

همچنین توسعه صنعت ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و طرفین گفتگو همکاری‌های بین‌المللی در این زمینه بین شرکتها و کسب و کارهای توانمند و فعال در کشورهای مختلف از جمله فدراسیون روسیه، ایران و … را راهکار تحقق این هدف بیان نمودند.

لازم است اشاره شود که این مذاکرات منجر به ایجاد روابط نزدیک در تمام زمینه‌ها از جمله صنعت ارزهای دیجیتال خواهد شد.

در این مکالمه ویدئویی، مقرر گردید اولین اجلاس انجمن‌های ارزهای دیجیتال و فعالان حوزه بلاک‌چین با نام «تکنوبلاک» با پایگاه رسمی www.technoblock.org در تاریخ یازدهم مردادماه در پایتخت ایران و در حاشیه بزرگترین نمایشگاه فناوری ایران با نام Elecomp برگزار گردد که این برنامه مورد استقبال فعالین مرتبط کشورهای ایران، روسیه، ترکیه و چند کشور دیگر قرار گرفته است.

در همین راستا تاکنون حضور و سخنرانی افراد ذیل به عنوان میهمانان غیر ایرانی در گردهمایی مذکور قطعی شده است:

1- Anton Tkachev عضو مجلس پارلمان روسیه
2- Alexander Brazhnikov رییس انجمن ارز دیجیتال و بلاکچین روسیه
3- Victor Goncharuk معاون رییس انجمن ارز دیجیتال و بلاکچین روسیه
4- Igor Runets مدیرعامل شرکت Bitriver و معاون انجمن RACIB در بخش ماینینگ
5- Alexander Fedorov مدیر ارشد توسعه تجاری شرکت Promminer
6- GÖKHAN HAZNEDAROĞLU بنیانگذار شرکت راهکارهای پرداخت TEQPAY
7- ZIYA KIZILTAN راهبر ارشد انجمن تجارت الکترونیک ETID

منبع: Racib.com

لینک خبر
لینک پست کپی شد

آنچه باید بخوانید

نظرات