» آرشیو اخبار » کارمزد معاملات اسپات بیت‌ کوین صفر شد
کارمزد معاملات اسپات بیت‌ کوین صفر شد

کارمزد معاملات اسپات بیت‌ کوین صفر شد

16 تیر 1401 3

به گزارش گذارنیوز، هدف بایننس از برنامه کارمزد معاملات اسپات صفر، معرفی خود به‌عنوان رهبر جهانی در قیمت‌گذاری ارزهای دیجیتال است، به ویژه از آنجا که برای مدت طولانی برخی از پایین‌ترین کارمزدها را در این صنعت حفظ کرده است.

بایننس کارمزد معاملات اسپات صفر را برای مجموع ۱۳ جفت معاملات اسپات بیت‌ کوین اعلام کرد و معامله‌گران از هشت جولای (17 تیر) برای جفت‌های بیت‌ کوین اعلام شده هیچ گونه کارمزدی پرداخت نخواهند کرد.

طبق بیانیه مطبوعاتی، بایننس اطلاعاتی در مورد زمان ادامه معاملات بدون کارمزد ارائه نکرده است.

تبلیغات جام جهانی قطر

این صرافی گفته است که برنامه معاملات اسپات رایگان بیت‌ کوین تا اطلاع ثانوی اجرا خواهد شد به این معنی که معامله‌گران پس از دو هفته از جشن‌ سالگرد، از کارمزد معاملات اسپات جدید برخوردار خواهند شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۹۱۸.۸۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۲۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۴۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌ کوین بوده که در یک روز ۰.۰۱ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶.۱۴ میلیارد دلار است که ۱۵.۵۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۹۶ میلیارد دلار است که ۸.۸۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم بازار استیبل کوین‌ها اکنون ۵۰.۴۷ میلیارد دلار است که ۸۹.۹۱ درصد از حجم کل ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×