» آرشیو اخبار » تحلیل تکنیکال بایننس با محدوده عرضه تقاضا – 15 آبان 1401
تحلیل تکنیکال BNB

تحلیل تکنیکال بایننس با محدوده عرضه تقاضا – 15 آبان 1401

15 آبان 1401 1

تحلیل تکنیکال رمزارز بایننس با سبک پرایس اکشن در 15 آبان 1401

تحلیل تکنیکال بایننس (BNB) در تایم فریم روزانه

به گزارش واحد تحلیلی گذارنیوز، در چارت زیر که مربوط به نمودار قیمت بایننس (BNB) در تایم فریم روزانه است، مقاومت 330 دلاری با یک کندل قوی شکسته شده و در حال حاضر در محدوده 350 دلاری معامله می شود. برای تحلیل تکنیکال بر مبنای مدل عرضه و تقاضا (RTM) در تایم فریم بلند مدت روزانه می توان سه حالت کلی زیر را در نظر گرفت.

  • تشکیل الگوی FTR (Fail to Return): به این معنی که قیمت در محدوده 350 دلاری یک ناحیه تقاضا تشکیل دهد و صعود کند؛ که در این صورت تارگتهای 387 و 433 دلاری متصور خواهد بود.
  • تشکیل الگویFTB(First Time Back): به این معنی که قیمت به ناحیه حمایتی 335 دلاری برگردد که به عنوان پولبک هم می توان از آن یاد کرد. در صورت ایجاد حمایت قوی در آن سطح، با درنظر گرفتن مدیریت ریسک، فرصت معامله خرید بوجود می آید. زیرا این اولین برگشت به این سطح است که سفارشهای زیادی در آن ثبت شده است.
  • الگوی شکست ناموفق(Fake Breakout): به این معنی که کلا شکست مقاومت 330 دلاری محقق و تثبیت نشود. که در اینصورت قیمت تا حمایتهای 306 و 288 دلار هم پایین می آید.
نمودار بایننس در تایم فریم روزانه
نمودار بایننس در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال بایننس (BNB) در تایم فریم کوتاه

نمودار بایننس در تایم فریم 15 دقیقه
نمودار بایننس در تایم فریم 15 دقیقه
  • باید اظهار کرد که در لحظه نگارش این مطلب، کندلهای قیمتی رمزارز بایننس در تایم فریم 15 دقیقه زمان بیشتری را زیر پیوت 352 دلاری سپری کرده اند. بنابراین احتمال بیشتر این است که قیمت BNB به سوی حمایت های 346 و 337 کشیده شود. همانطوری که نشانگرهای اندیکاتوری و اسیلاتوری در عکس زیر هم مؤکد همین روند نزولی کوتاه مدت است. اما اگر قیمت بالای پیوت 352 دلار تثبیت شود، در تایم پایین احتمال رسیدن به تارگتهای 358 و 361 دلار هم وجود دارد.
نشانگر اندیکاتور
نشانگر اندیکاتور

 

تلاش گذارنیوز مبتنی بر ارائه محتوای مفید صرفاً جهت افزایش آگاهی مخاطب است و توصیه مالی محسوب نمی‌گردد.

تبلیغات جام جهانی قطر

تحلیلگر: سید امیر موسوی بهبهانی

ویراستار: تارا هدایتی

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×