» آرشیو اخبار » بررسی وضعیت اینترنت خبرنگاری

بررسی وضعیت اینترنت خبرنگاری

10 شهریور 1401 4

به گزارش گذارنیوز، بنابر گزارش های دریافت شده از سوی اهالی رسانه، هنوز بسیاری از خبرنگاران و اهالی رسانه که قبل از پایان مهلت تعیین شده توسط وزارت ارشاد یعنی ۲۵ مردادماه در سامانه جامع رسانه های کشور، اطلاعات خود را وارد کرده اند، پرونده شان در انتظار بررسی است.

اینترنت خبرنگاری

وزارت ارتباطات هفتم شهریور را آخرین مهلت ثبت نام در سایت دولت هوشمند برای دریافت اینترنت خبرنگاری اعلام کرد و اکنون دیگر امکان ثبت نام در این سایت بسته شده است.این موضوع ابهاماتی را درباره وضعیت اینترنت خبرنگاری ایجاد کرد.

بررسی ابهامات درباره وضعیت اینترنت خبرنگاری

 

تبلیغات جام جهانی قطر

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که با توجه به وضعیت فعلی، تکلیف بسته اینترنت افرادی که پرونده شان هنوز در وزارت ارشاد در حال بررسی است و اسم شان در سامانه وزارت ارتباطات نبود، چه می شود؟ گفت: اگر اسم افرادی در سامانه وزارت ارتباطات نیست دوباره وقت می دهیم که ثبت نام کنند.

 

بررسی ابهامات درباره وضعیت اینترنت خبرنگاری

 

سامانه وزارت ارتباطات بسته شده است و حتی اگر پرونده ای در وزارت ارشاد تایید شود چون سامانه وزارت ارتباطات بسته است اصلا افراد امکان ورود به سامانه و ثبت نام را ندارند.وزیر در این باره پاسخ داد: پس اگر کسی جا افتاده دوباره سایت را باز می کنیم.

وی ادامه داد: قرار است به صورت دوره ای لیست بدهیم و اینترنت یک ساله است و دیر و زودتر فعال شدن آن مشکلی ایجاد نمی کند.

زارع پور در پاسخ به این سوال به جز افراد در لیست ا‌ول که بسته اینترنت برای آنها فعال شد، گویا برای افرادی که بعدا در سایت وزارت ارتباطات تایید شدند اینترنت فعال نشده است، بسته آنها چه زمانی فعال می شود؟ گفت: هنوز لیست دوم را برای اپراتورها نفرستاده ایم که فعال شود. به زودی لیست از سوی رگولاتوری ارسال خواهد شد.

منبع: فارس

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×