» آرشیو اخبار » ایلان ماسک در جست‌وجوی مدیری جدید برای اداره توییتر
ایلان ماسک در جست‌وجوی مدیری جدید برای اداره توییتر

ایلان ماسک در جست‌وجوی مدیری جدید برای اداره توییتر

26 آبان 1401 1

ایلان ماسک اعلام کرد: انتظار دارد مدت زمانی که برای توییتر می گذارد را کاهش داده و مدیر جدیدی برای اداره این شرکت شبکه اجتماعی پیدا کند.

به گزارش گذارنیوز، ماسک این اظهارات را در جلسه دادگاهی در دلاویر برای دفاع در برابر این ادعاها که بسته دستمزد ۵۶ میلیارد دلاری او در شرکت تسلا، بر مبنای اهداف عملکردی بوده که به راحتی حاصل شده و توسط هیات مدیره مطیع تصویب شده است، مطرح کرد.

سرمایه گذاران شرکت تسلا به شدت نگران مدت زمان طولانی هستند که ماسک برای اداره توییتر اختصاص می دهد. مدیرعامل میلیاردر تسلا، دوشنبه هفته جاری اعلام کرد شب‌ها در دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو کار کرده و به کار و خواب در این محل تا زمانی که این پلتفرم شبکه اجتماعی درست شود، ادامه خواهد داد. تمایل ماسک برای کار برای ساعتهای طولانی در لحظه‌های بحران، بخش شناخته شده‌ای از برند اوست. اما غوطه‌ور شدن عمیق این میلیاردر در توییتر پس از خرید ۴۴ میلیارد دلاری جنجالی این شرکت شبکه اجتماعی که ماسک در مقطعی تلاش کرد آن را لغو کند، سرمایه‌گذاران تسلا را نسبت به ظرفیت او برای تمرکز به مسئولیتش به عنوان مدیرعامل ارزشمندترین شرکت خودروسازی جهان نگران کرده است.

ماسک در اظهارات خود در دادگاه گفت: پس از خرید یک شرکت برای سازماندهی مجدد آن، به وقت زیادی در ابتدای کار نیاز است، اما انتظار دارم که در نهایت، مدت زمان خود در توییتر را کاهش دهم. وی همچنین تصدیق کرد که بعضی از مهندسان تسلا به ارزیابی تیم‌های مهندسی توییتر کمک کرده اند، اما گفت: این اقدام به شکل داوطلبانه و پس از ساعت کاری آنها بوده است.

تبلیغات جام جهانی قطر

منبع: ایسنا

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×