breadcrumbs_delimiter آرشیو اخبار breadcrumbs_delimiter از ستاره بارسلونا دزدی شد

از ستاره بارسلونا دزدی شد

7 شهریور 1401 2

به گزارش گذارنیوز، اوبامیانگ یکی از بازیکنان بارسلونا، در ساعت یک بامداد امروز در خانه‌اش در کاستلدفلز، با تهدید و زور اسلحه، مورد سرقت قرار گرفته است. سارقان همسر این بازیکن را نیز تهدید کرده و یک دستگاه خودروی آئودی و مقدار قابل توجهی طلا از این بازیکن دزدیده‌اند.

ماجرای دزدی از بازیکن بارسلونا

آنها با بالا رفتن از دیوارهای باغ به خانه اوبامیانگ وارد شده، این بازیکن را با اسلحه تهدید کردند و او را با میله فلزی مورد ضرب و شتم قرار دادند. همسر این بازیکن این سرقت را به پلیس اطلاع داده و تحقیقات دراین‌باره ادامه دارد. در حال حاضر اوبامیانگ و خانواده‌اش در شرایط مساعدی به سر می‌برند و نیروهای پلیس خانه او را تحت نظر قرار داده‌اند.

به نظر می‌رسد این سرقت توسط چهار مرد مسلح انجام شده و شکل ورود آنها به خانه مورد سوال و تحقیق نیروهای پلیس قرار دارد. در این حادثه آسیب جدی از نظر جسمانی به اوبامیانگ و خانواده‌اش وارد نشده، اما آنها از نظر روحی به شدت تحت فشار قرار گرفته‌اند.

از ستاره بارسلونا دزدی شد

به نظر می‌رسد اوبامیانگ و همسرش به مدت یک ساعت و در شرایطی که سارقان در حال انجام کارشان بودند، دست‌بسته و در شرایطی ناگوار در حال تماشای این لحظات تلخ بودند. این دو نفر تمام طول دیشب را در حال گزارش دادن به پلیس بودند. اخبار حاکی از آن است که سارقان ایتالیایی صحبت می‌کردند و این تنها سرنخ پلیس تا این لحظه است. همچنین برخی منابع مدعی شدند سارقان در مقابل چشم فرزندان این بازیکن، همسر او را کتک زده‌اند.

احتمال جدایی اوبامیانگ از بارسلونا

در روزهای اخیر، اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی اوبامیانگ از بارسلونا و انتقال او به لیگ برتر و تیم‌هایی چون مچستریونایتد و چلسی مطرح شده و ممکن است این حادثه تلخ، ستاره گابنی را به رفتن از این باشگاه بعد از تنها چند ماه مصمم کند.

اوبامیانگ، در زمستان سال گذشته و بعد از فسخ قرارداد با آرسنال راهی بارسا شد، اما ترافیک شدید در خط حمله و اضافه شدن بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی و رافینیا، شانس او را برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت کاهش داده است. عجیب اینجاست که چندی پیش، ساعت روبرت لواندوفسکی هم مورد سرقت قرار گرفت. به نظر می‌رسد ستاره‌های بارسلونا از امنیت کافی در این شهر برخوردار نیستند.

 

از ستاره بارسلونا دزدی شد

سایر فوتبالیست هایی که از خانه آنها سرقت شده

اوبامیانگ تنها بازیکنی نیست که در چند وقت اخیر خانه اش مورد سرقت قرار گرفته است. این اتفاق در اوایل این فصل برای سامو کاستیخو (Samu Castillejo)، بازیکن اسپانیایی که برای باشگاه والنسیا بازی می‌کند نیز رخ داد. تنها تفاوت ماجرا اینجا بود که در زمان این دزدی، کاستیخو و خانواده‌اش در خانه نبودند و برای اولین بازی این بازیکن برای والنسیا به ورزشگاه مستایا رفته بودند.

 

از ستاره بارسلونا دزدی شد

سارقان اکثرا عادت دارند زمانی که فوتبالیست ها در خانه هایشان نیستند یا برای بازی در مسابقه رفته‌اند به خانه آنها دستبرد بزنند؛ همان‌طور که در مورد کاستیخو اتفاق افتاد. به همین دلیل است که والنسیا به بازیکنان خود توصیه می‌کند که امنیت خود و منزلشان را تقویت کنند و در هنگام حضور در مسابقات اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند.

در سال ۲۰۱۸ نیز سه ستاره بارسلونا، فیلیپه کوتینیو، پیکه و جوردی آلبا نیز هدف سارقان قرار گرفتند.

 

منبع: ورزش سه

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ×