» بازارها » خودرو » بازار » آپارتمان‌های ارزان جنوب تهران چقدر ارزش دارند؟
آپارتمان

آپارتمان‌های ارزان جنوب تهران چقدر ارزش دارند؟

30 مرداد 1401 3

به گزارش گذارنیوز؛ اگر بودجه محدودی دارید، واحد های ارزان قیمت جنوب تهران می‌توانند انتخاب‌های مناسب و متنوعی برای شما به شمار روند. با سرمایه‌ای حدود ۱ میلیارد تومان می‌توانید در مناطق مختلف جنوبی پایتخت، واحدهای نقلی تک خوابه را خریداری کنید. دراین گزارش قیمت مسکن های ارزان در محله‌های مختلف جنوبی را بررسی کرده‌ایم تا به شما در انتخاب خانه کمک کرده باشیم.

اگر سرمایه شما مبلغی حدود ۶۸۰ میلیون تومان است می‌توانید واحدی ۳۴ متری در جوادیه درحالی که ۲۲ سال از ساخت آن می‌گذرد و بدون اتاق خواب است را خریداری کنید. اگر واحدی با ۱ اتاق خواب در همین محله می‌خواهید می‌توانید واحدی ۴۷ متری که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد را به قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۲۲ ساله در مجیدیه با متراژ ۳۷ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

تبلیغات جام جهانی قطر

ارزش واحدی ۴۹ متری در منیریه با توجه به اینکه ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله شوش را دارید، با سرمایه‌ای معادل۸۶۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۱ خوابه با متراژ ۴۵ متر و سنی معادل ۵ سال را خریداری کنید.

برای خرید واحدی ۴۵ متری در مولوی درحالی که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. اگر واحدی با قیمت کمتر می‌خواهید میتوانید واحدی ۱۱ ساله با متراژ ۴۰ متر و ۱ اتاق خواب را به قیمت ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۸ ساله در جوادیه با متراژ ۴۷ متر و ۱ اتاق خواب، لازم است مبلغی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

با بودجه محدود در چه منطقه‌ای خانه بخریم؟

 

منبع: اقتصاد آنلاین

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×